Kryštof v OSTRAVĚ

20. března 2013 v 14:55 | Terri
Ahojky,
mám tady pro vás takový menší záznam z koncertu kapely Kryštof v Ostravě.
Koncert se konal 15. 2. v ČEZ aréně v Ostravě.
Dámy a pánové, TOTO byl ten nejlepší koncert, který jsem kdy zažila! Kryštof měl dva velmi šikovné předskokany - kapelu Nebe a zpěváka z USA. Vystoupení kapely Kryštof začalo velkou projekcí na obrovské led obrazovce která odpočítávala čas - 3, 2, 1 a START! Na podium vtrhla kapela a spolu s ní první tony písničky Římská. Rozjezd byl fakt parádní, energie se uvolňovala ze všech 12 tisíc lidí a Čez aréna jí doslova překypovala. Jako druhou písničku si kapela vybrala trošku starší kousek - písničku Parapet. Dále pak pokračovali s písněmi Rubikon, Atentát, Zatánčím ...
První vrchol večera nastal, když se na podium dostavil Jarek 'PIČA' Nohavica. Spolu s kapelou si zahrál Křídla z mýdla, legendární Fotbal (Dobrý den, sporu zdar fotbalu zvláště!) a své vystoupení zakončil nádhernou a srdcervoucí písní, Mám jizvu na rtu.
Další úžasný moment nastal, když Kryštof zahrál píseň Ženy v jazzové vokální úpravě. Začínali šeptem a stejnětak šeptem se k nim připojila celá aréna. Píseň pak gradovala a gradovala a namísto šepotu pak už celá hala zpívala na plné pecky.
Po takřka hodině a půl kapela odešla s písní Cosmoshop. Ale ostravaci su ostravaci a nenechali kapelu odejít jen tak. Doslova si vyřvali další tři přídavky. Posledním byla Cesta, asi nejlepší píseň z alba Inzerát, kterou nazpívali spolu s Tomášem Klusem.
Ještě musím zmínit, že publikum zpívalou celou dobu bez jákéhokoliv hecování spolu s kapelou. Přeju vám vidět, slyšet a dýchat atmosféru, kterou Kryštof vytvořil. Sám Richard se na začátku zmínil, že chce, ať je toto nejlepší český koncert, který jsme kdy zažili. Povedlo se, nic lepšího jsem nikdy nezažila :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama